SZC logo

Kisvárdai Szakképzési Centrum

OM kód: 203043/003 | 4900 Fehérgyarmat Május 14. tér 16.

Intézmény logo

KSZC Fehérgyarmati Petőfi Sándor Technikum

HírekKözérdekű adatokCLASSROOMKRÉTA

Hírek

2024. ápr. 18.


  • Verseny

SZENZÁCÍÓS OSZTV GYŐZELEM

Iskolánk fennállásának minden eddigi sikerét túlszárnyalva lett a Fehérgyarmati Petőfi Magyarország legeredményesebb közgazdasági képzést folytató középiskolája.

SZENZÁCÍÓS OSZTV GYŐZELEM
ISKOLÁNK FENNÁLLÁSÁNAK MINDEN EDDIGI SIKERÉT TÚLSZÁRNYALVA LETT A FEHÉRGYARMATI PETŐFI MAGYARORSZÁG LEGEREDMÉNYESEBB KÖZGAZDASÁGI KÉPZÉST FOLYTATÓ KÖZÉPISKOLÁJA.
 
A pénzügyi-számviteli ügyintézők Országos Szakmai Tanulmányi Versenyén (OSZTV) -amely a szakma legrangosabb megmérettetése - a több száz induló közül iskolánk 4 diákja is bekerült az országos döntő 43 fős mezőnyébe. Az idén Makón megrendezett két napos megmérettetés eredményeképpen BILKAI ÁGNES 14.a osztályos tanuló I.HELYEZÉST ért el, csatlakozva ezzel az utóbbi évek (2016-2018-2019-2023) szintén iskolánkból kikerült OSZTV győzteseihez. Idén azonban bravúros módon a dobogó másik két fokára is Petőfis diák állhatott,ugyanis RÁDI VIVIEN 14.a osztályos tanuló II.HELYEZÉST, GYENE TIFANI 14.a osztályos tanuló III.HELYEZÉST ért el. Ezáltal mindhárman mentesültek a szakmai vizsga letétele alól,és 100%-os minősítésű bizonyítványt kapnak. JAKAB LILLA 14.a osztályos tanuló pedig a döntőben nyújtott teljesítménye alapján a szakmai vizsga jelentős része alól felmentést kapott, szintén 100% -os minősítéssel.
Felkészítő tanárok:
 
Dr.ROZSÁLYINÉ KOSZTYA ERIKA (pénzügy)
FEKETE TIBOR (számvitel,számítógépes könyvelés)
MACSI GYULA (elektronikus bevallás készítése)
PÓTI TAMÁS (gazdálkodási ismeretek,adózás)
SIPOS-MÁRTON DÓRA (portfólió bemutatása)
 
Az OSZTV-n minden évben rangsorolják az iskolákat is. A fent leírt kimagasló eredmények alapján idén a mi iskolánk érte el az összesített első helyezést,ezáltal a Pénzügyminisztérium által elismerve a FEHÉRGYARMATI PETŐFI LETT 2019 után 2024-ben is MAGYARORSZÁG LEGEREDMÉNYESEBB KÖZGAZDASÁGI KÉPZÉST FOLYTATÓ KÖZÉPISKOLÁJA.
Az elért eredményekhez szívből gratulálunk!!!
 

KAPCSOLÓDÓ HÍREK


Vezetői program - Macsi Gyula igazgatói pályázatához

Vezetői program - Macsi Gyula igazgatói pályázatához

A Kisvárdai SZC Fehérgyarmati Petőfi Sándor Technikum vezetésére, fejlesztésére vonatkozó progamja. Készítette: Macsi Gyula

2024. máj. 23.


Rendkívüli felvételi eljárás

Rendkívüli felvételi eljárás

A Kisvárdai SZC Petőfi Sándor Technikum a belügyminiszter 30/2023. (VIII.22.) rendelete alapján 2024. május 6-22. között rendkívüli felvételi eljárást ír ki a rendes felvételi eljárásban üresen maradt férőhelyekre.

2024. máj. 7.


Felvételt nyert tanulók listája

Felvételt nyert tanulók listája

Kisvárdai SZC Fehérgyarmati Petőfi Sándor Technikum 2024/25-ös tanévre felvételt nyert diákjai.

2024. máj. 7.Partnereink

SZC logo

Kisvárdai Szakképzési Centrum


KSZC Fehérgyarmati Petőfi Sándor Technikum

4900 Fehérgyarmat Május 14. tér 16.

Telefon: 06/44 364-447

E-mail: petofifgy@gmail.com

OM azonosító: 203043/003


2024KSZC Fehérgyarmati Petőfi Sándor Technikum