2024. máj. 3.

Hatalmas Informatikai szakmai siker

Lezajlott az EuroSkills 2025 válogató döntője, ahol az ország legjobb 6 informatikai rendszerüzemeltetője versenyzett egymással.

KELEMEN BALÁZS 14.C osztályos tanuló informatikai rendszerüzemeltető a Magyar Kereskedelmi és Iparkamara Szakma Sztár Fesztivál rendezvényének keretében, a Hungexpo-n ORSZÁGOS ÖTÖDIK helyen végzett, amivel éppen hogy csak lemaradt az európai verseny kvalifikációjáról. A rendkívüli teljesítményéhez gratulálunk, hiszen nemcsak technikusokat, hanem egyetemista hallgatókat is maga mögé utasított.

Felkészítő tanárok: Páva István, Bohács Gergely, Kerti Sándor